Královéhradecký fotbal čekají atraktivní časy. Místní fotbalisté po devíti zápasech vedou Fortuna:Národní ligu a mají veškeré předpoklady, aby se v jarní částí sezony porvali o postup do 1. ligy. V jejich snažení jim pomůže sázková kancelář Maxi-Tip, která tuto neděli uzavřela před zápasem s FK Viktoria Žižkov s klubem dlouhodobou spolupráci.

Hradec Králové o víkendu rozstřílel pražský klub 4:0. Pikantním je, že od tohoto léta je fotbalistům ze Žižkova partnerem právě také Maxi-Tip. „Začátek spolupráce s FC Hradec Králové proběhl opravdu v mírně netradičním stylu, kdy jsme nadneseně řečeno nevěděli, komu fandit. Náš dlouhodobý záměr je ale stát se významným partnerem českého sportu na všech jeho úrovních a někdy to zkrátka znamená situaci, kdy proti sobě stojí týmy, kde jste oběma partnerem. Minimálně ale královéhradečtí viděli pěkný fotbal s mnoha góly a šťastnými emocemi, který je bavil – stejně jako nás,“ okomentoval nové partnerství Karel Kabrna, předseda představenstva Maxi-Tipu.

Fotbal v Hradci Králové má více než stodesetiletou historii a má ve městě velkou tradici. Ta je ostatně tak trochu pojítkem i s Maxi-Tipem, který už na sázkovém trhu funguje na jeho poměry dlouhých dvacet let. „Partnerství na takové úrovni je pro nás vždy velmi cenné. V tabulce se nám zatím daří, podzim i jaro ale mohou být velmi náročné. Taková spolupráce nám v tuhých bojích jen pomůže,“ vyjádřil se k novému partnerství místopředseda FC Hradce Králové Richard Jukl.

Vedle již zmíněného partnerství s pražskou Viktorkou Maxi-Tip nedávno uzavřel smlouvu i s basketbalovým klubem DEKSTONE Tuři Svitavy. „Podpora sportu začíná být jednou z našich hlavních priorit. Do konce roku chystáme oznámení ještě dalšího velkého partnerství. Chceme se stát opravdu velkým partnerem tuzemským klubům, které mají nejvyšší ambice. Ty u Hradce Králové rozhodně nechybí a my jim v návratu do první ligy rádi pomůžeme,“ uzavřel ještě Kabrna.

Komentáře