Ať už při krátkých pracovních cestách, na delší dovolenou, nebo jen na odpoledne v posilovně, je dobré mít svůj kosmetický arzenál na dosah. Nikdy nevíte, kdy budete potřebovat okamžitě svěží dech, čerstvý nános parfému nebo trochu toho krému na suchý obličej. 

Hledáte-li skutečně královskou péči, toto jaro přichází na trh dvě novinky, které stojí za zařazení do vaší tašky a pokud se tak stane, rozhodně si získají čestné místo.

Marvis, legendární značka pro péči o zuby, přichází s kolekcí divů světa, která evokuje jednoduché a krásné časy, kdy lidi jezdili Orient-Expressem, nikdo nekradl župany v hotelu a fascinace exotikou byla pořád ještě silná. Pasty z kolekce obsahují „sladké“ ingredience, citrusy, mátu a dokonce výtažky z květin jako třeba růže.

Zubní pasty Marvis Royal, prodává Profimed.

Marvis Royal obsahuje Citronový olej, mandarinku, růži a muškátový oříšek. Marvis Rambas je kombinací ananasu, manga, máty a broskve. Marvis Karakum v sobě má mátu, kardamon a pomeranč. Pasty Marvis prodává Profimed za 265,- Kč

Druhá novinka není úplně nová. Právě naopak. Nejstarší kolínská voda na světě si konečně našla cestu i k nám. Pokud chcete jít v linii králů, vůdců a velkých osobností, nemůžete to totiž dělat s deodorantem z drogerie. Kolínskou vodu 4711 používal Ludvík XIV., následně ji převzal Napoleon a v Rusku ji milovala třeba Kateřina Veliká. Ta sice nebyla král, ale muž byla víc než kdokoliv jiný.

4711 si pečlivě střeží své ingredience, ale její nezaměnitelná vůně a především účinky jsou právě ten důvod, proč drží na trhu již stovky let.

4711

4711 Original Eau de Cologne je ikonická klasika, která kombinuje osvěžující bergamot a uklidňující levanduli. Můžete ji použít jako kolínskou, pro zklidnění bolesti hlavy nebo celkově na zklidnění. prodává Parfumerie Fann.

 

Komentáře