Nedostali jste se na některou z přehlídek podzimního Mercedes Benz Prague Fashion Week? Nevadí! V rámci jeho konání se ve 4. patře OD Kotva v BIBLOO Concept Store koná časově omezená akce s názvem Czech Designers Market, kde si můžete prohlédnout a zakoupit vybrané kousky těch nejlepších československých návrhářů z aktuálních i minulých kolekcí. Najdete zde vybrané kousky například z dílen Jakuba Polanky, Lukáše Macháčka nebo Adama Kosta.

Oblíbené basic trička a mikiny, ale i několik přehlídkových kousků na CDM uvádí Lukáš Macháček, který při té příležitosti prozradil, že hlavním trendem sezony SS2019 bude styl inspirovaný barvami i střihy z dalekého Mexika, jakkoli jeho další kolekce bude výrazně „black“. Adam Kost se pak prezentuje svými šálami, roláky a oversize svetry z aktuální kolekce podzim / zima 2018. A je toho mnohem více.

Czech Designers Market by BIBLOO probíhá ještě celé září a je neustále doplňován dalšími a dalšími modely i od řady dalších návrhářů jako jsou SUVEREN, PAVEL BERKY, ANDREA VONKOMEROVÁ, LITWU, MUSA BY KATARÍNA HALÁSOVÁ, IDA SANDOR, PETRA TOTH, MONIKA VONTSZEMUOVÁ, BARBORA KUBI, DENISA DOVALA, THE G CLOTHING, DEZERT BY LUCIA ŠVECOVÁ, STRNAD & ČERVINKA, KLÁRA BÍLÁ, TAMARA, IRIDA, LIVE SWEATERS, LUKÁŠ KRNÁČ, MIRO SABO, JAKUB POLANKA X BIBLOO ODIVI nebo TEREZA VU.

Komentáře